BCDCheb
8:3(3:1,0:0,5:2)
ne 22. 10. 2023 18:00 @ SH BIOS Kladno, Divize, 7. kolo

Vítězný souboj s nováčkem!

Barracudy zaznamenaly již 5. výhru v sezóně proti Chebu! Jak zápas probíhal se můžeš dočíst zde.

Barracudy zaznamenaly již 5. výhru v sezóně proti Chebu!

Do zápasu jsme vstoupili jako favoriti, ale Cheb nás hned ve 3. minutě ujistil svým gólem, že to nebude jednoduchý zápas. O pár minut později, přišlo vyloučení hostů za sekání, kterého Barracudy efektivně využili a srovnali skóre na 1:1. Od té doby byla hra v naší režii a na závěr třetiny, jsme připsali další 2 góly.

V druhé třetině se soupeř zatáhl do defenzívy, kterou se Barracudám nepodařilo prolomit. Kromě nevyužité přesilovky se nic moc nestalo a domácí měli co přemýšlet aby zlepšili do 3. třetiny.

Do třetí třetiny nastoupili domácí s velkou chutí po gólu a po vítezství. A to jim taky začalo nést ovoce. Na úvod třetiny se trefil lídr gólové tabulky Tomáš Richtr a asistoval mu hostující Petr Hartman. Oba celky následně vstřelily 2 góly, ale Barracudy dotáhly zápas k samému vítězství vstřelením dalších 3 branek, které zajistily již definitivní výhru.

A jak zápas zhodnotil trenér? „Klasické utkání, kdy po 3 gólu co jsme dali jsme si mysleli, že si budeme dávat náhry do prázdný stejně tak, že vykoupem 3 frajery. Naštěstí v posledním dějství jsme si konečně začali plnit to, co jsme si řekli v šatně a padlo nám tam následně téměř vše. Pozitivum je, že se podařilo celý zápas hrát na 3 lajny. :-) Děkujeme divákům a soupěři přejeme příjemnou cestu domů.“