BCDRudná
5:4 po prodl.(2:1,1:1,1:2)
ne 19. 11. 2023 18:30 @ SH BIOS Kladno, Divize, 11. kolo

Přetahovaná s vítěznou tečkou na závěr proti Rudné!

Jak si Barracudy vedly ve venkovním zápase s Rudnou? Zápas rozhodlo až prodloužení!

Zahájení utkání bylo napínavé, když tým Sokol Rudná se ujal vedení brzkým gólem od Marka Vojáčka, který byl asistován Lukášem Bártou. Odpověď však přišla rychle, a to ve prospěch FbC Barracudas Slaný, kteří se chopili vedení díky dvěma gólům od Václava Linharta a Tomáše Richtra. První třetina skončila skóre 2:1 ve prospěch hostí.

Ve druhé části se hra nezklidnila. FbC Barracudas Slaný opět rozšířili svůj náskok, když Tomáš Richtr zaznamenal svůj druhý gól v zápase, asistovaný Stanislavem Prokopem. Sokol Rudná však ukázal odhodlání a vyrovnal skóre na 2:2 díky gólu od Tomáše Bubeníka s asistencí Martina Kameše. Druhá část skončila s těsným vedením 3:2 ve prospěch FbC Barracudas Slaný

Ve třetí třetině následovaly další branky obou týmů, přičemž Tomáš Richtr a Pivoňka byli střelci gólů. Později se domácí mohli radovat z dorovnávacího gólu Pivoňky.

Po vyrovnaném průběhu se utkání dostalo do prodloužení, kde rozhodující okamžik přišel ve prospěch FbC Barracudas Slaný. Stanislav Prokop vsítilil vítězný gól, asistovaný Tomášem Richtrem, a zajistil tak svému týmu výhru 5:4 v celkovém skóre.