Pohárový zápas proti mistrovi Superligy!

Jako 4. soupeře v poháru českého florbalu jsme potkali loňského vítěze superligy Tatran Střešovice. Jak zápas probíhal si můžeš přečíst zde.

Od první vteřiny měl zápas vysoké tempo. Tatran byl převážně na míčku a snažil se co nejrychleji vstřelit první gól zápasu. Barracudy ale důstojně vše ubránily až do 13. minuty, kdy po střele Bureše padl 1. gól. O pár minut později z trestného střílení skóroval i juniorský reprezentant Matěj Čelakovský, který nedal našemu brankáři žádnou šanci. Tatran odešel po první třetině do šatny s dvoubrankovým náskokem a pocitem větší jistoty.

O přestávku hřiště nezůstalo prázdné. Utkala se zde naše přípravka proti stochovské přípravce. Diváci se tedy nenudili ani o pauzu a udělali našim nejmladším skvělou atmosféru.

Začátkem druhé třetiny se hosté dopustily špatného střídání, za což jim byl udělen 2 minutový trest. Ten Barracudy dokázaly efektivně využít a svou střelou Chvojka snížil skóre na 1:2.

Tatran si to ale nenechal líbit a do půl minuty stihl svůj náskok opět zvýšit o 2 góly. Do konce třetiny si připsali další gól, kterým se zdálo že je zápas už rozhodnutý.

Barracudy ale stále bojovaly a usilovaly o vstřelení dalšího gólu. A to se taky povedlo Stanislavovi Prokopovi 5 minut před koncem třetiny. Stav zápasu byl ale i po vstřelení gólu 2:5 a domácím se už nepovedlo zápas zvrátit. Tatran už jen přidal jako třešničku na dortu 6. gól své kanonády a tím zápas skončil 2:6 pro Tatran.

Nutno zmínit že i přes to, že Barracudy hrajou o 3 ligy níže, tak předvedly krásný florbal a rozhodně nebyli pouze otloukánkem. Za zmínku stojí také poděkování fanouškům za skvělou atmosféru a v neposlední řadě i vítězi zápasu Tatranu Střešovice.