RokycanyBCD
2:13(1:3,1:5,0:5)
pá 25. 8. 2023 19:00 @ HK Rokycany, Pohár, 3. kolo

Pohárové utkání s FBC Rokycany

V nedávném utkání v rámci Poháru Českého florbalu se střetly dva týmy, FBC Rokycany a FbC Barracudas Slaný. V napínavém zápase Barracudy dokázaly dominovat na herním poli a získaly vysoké vítězství se skóre 13:2.

Zápas odstartoval s velkými očekáváními ze strany obou týmů. Již od úvodního buly se ukázalo, že Barracudy mají jasnou převahu. Stanislav Prokop otevřel skóre pro Barracudy ve 7. minutě první třetiny. Rokycany se však nevzdávaly a záhy dokázaly srovnat díky gólu Martina Fialy.

Nicméně Barracudy pokračovaly ve své dominanci. Petr Chvojka a David Sachr se postarali o branky, které Barracudy posunuly do vedení. Do konce první třetiny byl stav 3:1 ve prospěch hostujícího týmu.

Druhá třetina byla ještě úspěšnější pro Barracudy. Skóre se neúprosně navyšovalo díky gólům Jiřího Rafaje, Richarda Hurta a dalším hráčům. Rokycany se snažily držet krok, ale Barracudy byly příliš silné. Střídání brankáře na straně Rokycan nedokázalo zastavit sílu útoků Barracud.

Třetí třetina přinesla další góly pro Barracudy, kteří nedávali soupeři žádnou šanci. Zápas byl již definitivně rozhodnut, a tak se Barracudy mohli radovat z přesvědčivého vítězství s konečným skóre 13:2.

Po zápase zhodnotili utkání zástupci obou týmů. Ondřej Richtr, vedoucí Barracud, poděkoval soupeři za zápas a přál jim mnoho úspěchů do sezóny. Trenér Rokycan, Martin Štván, uznal převahu Barracud a pogratuloval jim k vítězství. Také však zdůraznil, že jeho tým má co zlepšovat a pracovat na svých dovednostech.