BCDTeplice
8:2(1:0,0:1,7:1)
ne 1. 10. 2023 18:00 @ SH BIOS Kladno, Divize, 4. kolo

"Gólostroj" Tomáš Richtr úřadoval proti Teplicím!

Po první prohře v sezóně se Barracudy rychle oklepaly a odpověděly Teplicím výhrou 8:2! Přečti si jak zápas probíhal.

4. kolo divize Barracudy odehrály proti celku z Teplic a nebyl to jednoduchý souboj.

Zápas byl tvrdý z obou stran už od začátku zápasu. Avšak v první třetině padl pouze jeden gól po střele Linharta, který poslal barracudy do vedení.

Druhá třetina započala trestem hostů za sekání, ale Barracudy nedokázaly přesilovku využít. Zápas se vedl v podobném duchu jako první třetina, hodně soubojů a celkově oba týmy hrály vyrovnaně. V 19. minutě, ale Barracudy zaváhaly a Schneider vyrovnal skóre a dodal Teplicím naději zápas otočit.

Po přestávce nastala ale zásadní změna ze strany domácích, kdy stáhli svůj kádr na 2 lajny.

Hned v první minutě náš “gólostroj” Tomáš Richtr svým rychlým gólem poslal Barracudy do vedení. Teplice se ale nevzdávaly a během chvíle dokázaly odpovědět dalším gólem. Od té doby bylo utkání v režii Barracud a zápas skončil po 4 gólovém masakru Tomáše Richtra 8:2

Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mnoho štěstí v dalších zápasech.