BCDOlymp
5:4(3:4,1:0,1:0)
ne 17. 9. 2023 18:00 @ SH BIOS Kladno, Divize, 2. kolo

2. kolo divize vs Olymp

Barracudy zatím neporaženy! Ale moc od porážky nezbývalo. Bitva proti Olympu přinesla horskou dráhu emocí a napínavých momentů

Zápas začal stejně jako v prvním kole, pomalý rozjezd a celkově špatná 1. třetina. Člověk by řekl, že náš A-tým dává soupeřům naschvál náskok. Během prvních deseti minut, jsme obdrželi rovnou 4 góly a udělali si tak zápas opět o chlup těžší. Čtvrtý a zároveň poslední gól soupeře, dodal Barracudam energii a na závěr třetiny odpověděly rovnou třemi góly.

Druhá třetina připomínala souboj přetahování lanem. Hra byla nahoru dolu a oba týmy nic moc nepředvedly. Za celou třetinu padl jediný gól a to po přesilovkové střele Jiřího Rafaje, který vyrovnal skóre na 4:4.

Zápas byl velice vyhrocený, což může napovědět i celkových 8 trestných vyloučení. Celou 3. třetinu jsme byli převážně na míčku a tlačili se do zakončení. Brankář soupeřů předvedl ale skvělý výkon a chytil téměř všechno. Vítězný gól vstřelil Václav Linhart ze zisku Davida Mistríka a společně dotáhli tento vyrovnaný zápas k samému vítezství.

„Dnešní zápas měl všechno. Horor z naší strany na začátku, který nás nastartoval k dobrému výkonu. Moc to nedělám, ale musím všechny hráče pochválit. Ukázali jsme srdíčko a koule a to je důležitý!“ Takhle okomentoval zápas náš hrající trenér Ondřej Richtr. Soupeři děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.